Koncerty

2019

​​​​

  • 26 października - koncert kameralny/ Wigmore Hall / Londyn / Wielka Brytania

  • 8 listopada - Narodowe Forum Muzyki / Wrocław 

  • 15 listopada – Studio Koncertowe Polskiego Radia / Warszawa

  • 13 grudnia - Filharmonia im. M. Karłowicza / Szczecin 

2020

  • 13 stycznia - NFM Filharmonia Wrocławska / West Palm Beach / Kravis Center, FL / USA

  • 15 stycznia - NFM Filharmonia Wrocławska / St. Augustine, FL / USA

  • 8 czerwca - Warsaw Players / Łazienki Królewskie / Warszawa

  • 18 czerwca - Festiwal Waldorffa / Radziejowice 

Archiwum

2019

​​​​

  • 6 października - Festiwal Muzyczne Przestrzenie / Wielkopolska

  • 29 września - Festiwal Muzyczne Przestrzenie / Wielkopolska

  • 27 września - Filharmonia im. Artura Rubinsteina / Łódź 

  • 13 września - Filharmonia Dolnośląska / Jelenia Gora 

  • 10 września - Elbphiharmonie/Laeiszhalle / Hamburg / Niemcy

  • 1 września – Lubuski Festiwal Muzyczny / Kostrzyn n. Odrą

  • 31 sierpnia - Rapsodia Śląska - music of Jan A.P. Kaczmarek / Chorzów

  • 24 sierpnia – Penderecki Youth Orchestra / Szczawnica, Poland

  • 23 sierpnia – Penderecki Youth Orchestra / Lusławice, Poland

  • 18 sierpnia – Lutosławski Youth Orchestra / Choriner Musiksommer / Berlin / Niemcy

  • 16 sierpnia – Lutosławski Youth Orchestra / Filharmonia Warmińsko-Mazurska / Olsztyn

  • ​ 9 sierpnia - solo recital / Kamień Pomorski 

  • 15 lipca – Hamburger Symphoniker / Hamburg / Niemcy

  • 1 lipca – Warsaw Players / Festiwal Ogrody Muzyczne / Warszawa​

  • 30 czerwca – Warsaw Players / Festiwal Emanacje / Lusławice

  • 24 czerwca – Showcase Warner Classics / Paryż / Francja

  • 19 czerwca – Festiwal Trzy-Czte-Ry / Teatr Wielki Opera Narodowa / Warszawa

  • 10 maja - Filharmonia Podkarpacka / Rzeszów

  • 12 marca - Katowice / NOSPR / 25., jubileuszowy koncert galowy - rozdanie Fryderyków 2019

  • 30 marca - Kraków / Filharmonia Krakowska / Praska Orkiestra Symfoniczna pod kierownictwem Jaroslava Kyzlinka

  • 1 lutego – Warszawa / Studio Koncertowe Polskiego Radia / Orkiestra Polskiej Opery Królewskiej pod batutą Dawida Runtza

  • 2 lutego – Pruszków / Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego / recital solo

  • 10 lutego – Luksemburg / Centre Culturel Altriment in Luxembourg / recital solo

  • 26 lutego – Seul, Korea Pd. / Seoul Arts Center / koncert kameralny A. Dvořák – Kwintet fortepianowy

  • 27 lutego - Jeju, Korea Pd. / koncert kameralny

  • 27 stycznia – Katowice / NOSPR / koncert kameralny z Linusem Roth​em

2018

2017

  • 8 grudnia – Toronto, Kanada / Sinfonia Toronto pod batutą Nurhana Armana / Koncert skrzypcowy Norberta Paleja, Koncert skrzypcowy Ludwika van Beethovena

  • 10 grudnia Sault Ste. Marie, Kanada / Sinfonia Toronto pod batutą Nurhana Armana / Koncert skrzypcowy Norberta Paleja, Koncert skrzypcowy Ludwika van Beethovena

  • 13 grudnia – Edmonton, Kanada / wybrane utwory z płyty Sequenza CD i duety z Guillaum Tardif

  • 4, 7 listopada – Betlejem, Izrael / recitale

  • 10 listopada – Elbląg / Elbląska Orkiestra Kameralną pod batutą Marka Mosia

  • 12 listopada – Moskwa / Sinfonietta Cracovia pod batutą Jurka Dybała / Koncert skrzypcowy Andrzeja Panufnika

  • 17 listopada – Gorzów, Filharmonia Gorzowska / Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej pod dyrekcją Ryszarda Zimaka / Koncert skrzypcowy g-moll op. 26 nr 1 Maxa Brucha

  • 18 listopada – Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego / Lutoslawski Youth Orchestra / Koncert skrzypcowy Mieczysława Karłowicza